Logo Institut Baix Camp
       facebook  Instagram  TikTokpetita     descarga 1 lloro20px
       coeducat Logo sieirobotica assesorament 60px

Agenda de la setmana

AGENDA Setmana del 8 al 12 d'abril de 2024

 SORTIDES/XERRADES

  1. RECONEIXEMENTS, MENCIONS I PREMIS

Dia

Hora

Lloc

Tema

Convocats

De dissabte 13 a dissabte 20 d’abril

Cork (Irlanda)

Viatge Pla Impuls Llengües Estrangeres

2n ASIX

De diumenge 14 a dissabte 20 d’abril

Kilkenny (Irlanda)

Viatge Pla Impuls Llengües Estrangeres

SMX 2A

De dilluns 15 a dissabte 20 d’abril

Malta

Viatge Pla Impuls Llengües Estrangeres

2n Higiene Bucodental

De dilluns 15 a divendres 19 d’abril

11.00-11.10

Pati

NOU "Recollim el pati"

2 ESO A

Dilluns 15 d’abril

9.00-15.00

Prades

Sessió Astronòmica diürna

2 ESO A, B, C i D

Guàrdies nivell

Dimarts 16 d’abril

9.00-12.30

Avaluació diagnòstica 4t ESO (el professorat afectat rebrà un mail el dilluns 8 d’abril)

8.30-9.30

AU 205

Xerrada Mossos d'Esquadra "Posiciona't"

2 ESO C

AU 203

2 ESO A

8.30-12.00

Pavelló Olímpic Reus

Activitats al Palau d'esports

10 alumnes de 1 i 2 ESO

11.30-15.00

10 alumnes de 3 d’ESO

8.45-14.30

Caixa Forum Tarragona

Visita Exposició HOMOLUDENS

SMX 2B

9.30-14.30

Reus

Visita INS Horticultura i Jardineria

FARM2

15.00-21.30

TALLER BUCODENTAL

JORNADES TÈCNIQUES DE LA IOC C09

Alumnes IOC

Dimecres 17 d’abril

9.00-11.15

Avaluació diagnòstica 4t ESO(el professorat afectat rebrà un mail el dilluns 8 d’abril)

10.30-13.30

Teatre Bartrina, Reus

Concurs de monòlegs científics: Vols saber què investigo?

1 BAT Científics

13.30-15.00

Aula ordinària grup

Sessió 2. TALLER CAPACITATS CLAUS I HABILITATS EMPRENEDORES

GEST1

15.00-21.30

TALLER BUCODENTAL

JORNADES TÈCNIQUES DE LA IOC C09

Alumnes IOC

Dijous 18 d’abril

9.00-12.00

Avaluació diagnòstica 2n ESO (el professorat afectat rebrà un mail el dilluns 8 d’abril)

9.00-12.00

Tecnoparc

Fira de Camins

Alumnat concret 4 ESO

8.30-15.00

Tarragona

Fòrum Trics

Alumnat de 1r de BAT itinerari C/T + 4 alumnes 2n BAT

8.30-15.00

Camp de Mart (Tarragona)

Festival juvenil de teatre grecollatí

1r Batx (Llatí i Grec) / 2n Batx (Llatí i Grec)

9.30-13.00

Fira de Reus (Tecnoparc)

FIRA DE CAMINS D'FP (empresa simulada Cric-Crac)

GESTIÓ 2 MATÍ

15.30-18.35

FIRA DE CAMINS D'FP (empresa simulada ECOFRESH COSMETICS SAS)

ADFI 2 TARDA

18.35-20.35

AU 205

(sessió 3) TALLER CAPACITATS CLAUS I HABILITATS EMPRENEDORES

MARQ2

15.00-21.30

TALLER BUCODENTAL

JORNADES TÈCNIQUES DE LA IOC C04

Alumnes IOC

Divendres 19 d’abril

9.00-12.15

Avaluació diagnòstica 2n ESO (el professorat afectat rebrà un mail el dilluns 8 d’abril)

8.30-15.00

Tarragona

Forum Trics

Alumnat de 1r de BAT itinerari S/H + 3 alumnes 2n BAT

09.00-12.00

Fira de Reus (Tecnoparc)

FIRA DE CAMINS DE FP (empresa simulada ECOFRESH COSMETICS SAS)

ADFI 2 matí

15.00-21.30

AUHTC

JORNADES TÈCNIQUES DE LA IOC C04

Alumnat IOC

PRÒXIMA SETMANA

Dilluns 22 d’abril

9.15-10.30

Avaluació diagnòstica 2n ESO (el professorat afectat rebrà un mail el dilluns 8 d’abril)

07.00-18.00

Ciutat de la Justícia (BCN)

Visita a la Ciutat de la Justícia i assistència a judicis penals

GEST1J i GEST2J

Dimarts 23 d’abril

8.30-14.30

Estadi M. Reus Dept.(Camp annex)

Jornades Esportives SMX

SMX 1r i 2n i ASIX1M, DAMDAW1 Matí

09.00-16.00

Tarragona

Sortida Fira del llibre Tarragona

ADI 1

8.30-9.30

AU 001

Xerrada Mossos d'Esquadra "Posiciona't"

2 ESO E

AU 206

2 ESO D

Dimecres 24 d’abril

8.30-15.00

Cambrils

Sortida vòlei i tenis platja

Alumnat 3 ESO

13.10-15.00

Aula Grup

Sessió3. TALLER CAPACITATS CLAUS I HABILITATS EMPRENEDORES

GEST1

17.00-19.00

Reus

Examen Francès DELF nivell B1

Alumnat 4t ESO Francès

Dijous 25 d’abril

09.00-15.00

Teatre Bartrina

Assaig i representació matí TOTS DANSEN

Alumnat Arts Escèniques 1 BAT

13.00-15.00

Actuació matí Tots Dansen

Alumnat Música i Musical 4 ESO

17.00-18.40

Reus

Examen Francès DELF nivell A2

Alumnat 4t ESO Francès

18.30-20.35

AU 205

(sessió 4) TALLER CAPACITATS CLAUS I HABILITATS EMPRENEDORES

MARQ2

19.00-21.00

Teatre Bartrina

Representació TOTS DANSEN

Alumnat Arts Escèniques 1 BAT

Divendres 26 d’abril

9.30-10.30

AU109

Xerrada "L'ús dels antibiòtics"

3 ESO C

13.00-14.30

AU 101

Xerrada Associació Chrisallys

Alumnat de Biomedicina 1r Batxillerat

18.50-20.00

Teatre

Espectacle en anglès EOI

ADI2, ADFI1 tarda i ASIXcs2