lloro20px
blogIBC80px COLORb      assesorament 60px

Agenda de la setmana

Setmana del 7 d’octubre a l’11 d’octubre de 2019

  1. REUNIONS SETMANA

Dia

Hora

Lloc

Tema

Convocats

7 octubre*

13.15

Teatre

Inauguració curs 19_20 a càrrec del Sr. Jordi Agràs, Director del Serveis Territorials de Cultura. 1r Acte de la celebració dels 90 anys de l’Institut.

Claustre de professorat i alumnat batxillerat

PROPERES SETMANES

14 octubre

21.55

TV3

Emissió del programa “El suplent” gravat a l’Institut Baix Camp

Comunitat educativa

16 octubre

14.00

Ajuntament

Diploma Xarxa igualtat de gènere

Coeducadora i Director

17 octubre

12.30

Ajuntament

Rebuda alumnat hongarès

Alumnat intercanvi, Cap d’estudis i professorat anglès

18 octubre

20.00

Teatre

Teatre Professorat

Comunitat educativa

  1. SORTIDES/XERRADES

Dia

Hora

Lloc

Tema

Convocats

Professorat

Dimecres 9 d’octubre

Dimecres 9 d’octubre

8.30-11.30

Mas Carandell - Barri Gaudí

CURSA PLANET WEEK

Alumnat 1r i 2n ESO

Esperanza Escalona, Maria Giménez, Noèlia Fernàndez, Javier Hernández, Marina Carpio, Anna Buqueras, Mireia Prats, Vicent Martínez, Sandra Monje, Oscar Morcillo, Montse Llauradó, Xavier Llaberia, Enric Armengol, Pablo Landete

13.00-14.00

Teatre

Xerrada Escola Verda- Riscos

Tots els grups de 1ESO

Traudel Schreiber, Ricard Mallafré, Sandra Monje, Alba Álvarez, Núria Giménez, Javier Hernández, Hermínia Martín

Dijous 10 d’octubre

8.30-13.30

Tarragona

Fòrum PIMEC

Màrqueting i publicitat primer

Pili Parreu, Iñaki Insausti

8.30-15.00

Punta de la Mora- desembocadura del riu Gaià

Sortida convivència

Tot 1BATX

Montse Balsells, Germà López, Traudel Schreiber, Mati Dominguez, Magda Abelló, Oscar Morcillo

9.30-14.00

Tecnoparc, Reus

Fira exproReus

CFGM Gestió Adm 1A i B

Neus Castellví, Pedro Caro, Montse Pons

15.30-20.00

CFGM Gestió Adm 1 1 Tarda

Neus Castellví, Montse Domingo, Esperanza Faus

Divendres 11 d’octubre

14.00-15.00

Teatre

Xerrada Escola Verda- Riscos

Tots els grups de 1BAT

Traudel Schreiber, Ricard Mallafré, Francesca Solanellas, Maria Giménez, Oscar Morcillo, Montse Balsells

PROPERA SETMANA

Dimarts 15 d’octubre

15.30-16.30

Teatre

Xerrada Escola Verda- Riscos

Tots els grups de primer de cicles de tarda (ACOM 1T, ADFI 1T, ASIXcs1, CAI T1i2, DAW 1T, GESTIÓ 1T)

Traudel Schreiber, Ester Rodríguez i tot el professorat que tingui classe amb ells a aquesta hora

Dimecres 16 d’octubre

14.00-15.00

Tots els grups de primer de cicles de matí (ADFI1M, ADI1, ASIX1, BUCO1, MARQ1) i SMX1A, SMX1B, SMX1C

Traudel Schreiber, Ricard Mallafrè i tot el professorat que tingui classe amb ells a aquesta hora

8.30-14.00

Reus Deportiu

Projecte Fitjove

4t ESO A

Jordi Ochoa, Sandra Monje

8.30-10.00

LIMBIC Reus

Taller de psicologia aplicada al Màrqueting 1

MARQ1

Montse Salvador

18.50-19.50

Aula C08

Xerrada sobre L'aventura d'un projecte empresarial pioner - Anna Figueres

ADI 2, convidats ADFI, Vendes i Marqueting

Blanca Cabré

Del 16 al 23 d' octubre

Rebuda alumnat hongarès**

Alumnat 2n BAT

Montse Delgado i professorat implicat

Dijous 17 d’octubre

10.00-12.00

Reus

Visita Gaudí Centre i Casa Navàs Reus

Alumnat hongarès

Montse Delgado, Carles Junivart, Montse Ramón

13.00-14.00

Teatre

Xerrada Escola Verda- Riscos

Tots els grups de primer de CFGM excepte els SMX

Traudel Schreiber, Ricard Mallafrè i tot el professorat que tingui classe amb ells a aquesta hora

Divendres 18 d’octubre

09.00-17.00

Tarragona

Visita guiada port Tarragona+ viatge amb golondrina + ciutat romana

Alumnat hongarès + alumnat 2n BAT participant de l'intercanvi

Montse Delgado, August Ferri

8.30-14.00

Reus Deportiu

Projecte Fitjove

4t ESO B

Jordi Ochoa, Cèlia Zamora

  1. PROJECTES

DILLUNS 14 OCTUBRE, 21:55 TV3

NO US HO PERDEU!!!

 

El suplent

 agenda 3 foto 1

 

ALTRES INFORMACIONS

TEATRE DE PROFESSORAT.

globo

teatre octubre